Elektroninis "PASIDARYK pats" Induktyvumą, talpą, dažnio matuoklis Testeris rinkinys

Elektroninis "PASIDARYK pats" Induktyvumą, talpą, dažnio matuoklis Testeris rinkinys

Nauja prekė

€12.59

Apie prekę

Maitinimo įtampa: DC5V arba dc-8 tipo-14V arba AC7 iki 10V (maitinimo diapazonas yra gana platus), Įvairių matavimo diapazonas instrukcijos: Induktyvumą matavimo ribos: 0.1 µH--------1H Mažos talpos matavimo diapazonas: 1pF-------2.2 µF (nonpolar kondensatorius) Dažnio matavimo diapazonas: 20Hz------400KHz (mažas signalas gali būti išmatuotas) Elektrolizės talpos matavimo diapazonas: 0.5 µF - 12000µF (elektrolitinius kondensatorius) F teorinis dažnis matavimo 0-500k, imties paklaida per kelias hz, šią funkciją, galima sakyti, laikosi, ne, ne balta, bet yra tam reikalavimas dėl įėjimo signalo, nes nėra Schmitt sukelti, taigi, tik matuoti bendrą režimą Ideali signalo mažiau trukdžių.Atkreipkite dėmesį į šiuos punktus: 1. Kadangi tai yra "PASIDARYK pats" produktas, nr. apvalinimo rodmenys ir klaidingai patobulinimų buvo padaryta.Tikrasis bandymo vertė yra realaus laiko duomenų, ir mantissa bus nuolat plaka normaliai; 2. Bandymo kontaktai turi būti patikimi ir gerai, kaip įmanoma; 3. Po bandymo, prijungti komponentai turi būti išbandyti ir paleisti testą, kad būtų išvengta trikdžių su rodmenys. 4. Elektros energijos tiekimas yra labai svarbus, ir blogas maitinimas gali apsunkinti bandymo klaidos ir duomenų jitter, kurie gali rimtai pakenkti 393 chip.Todėl rekomenduojama naudoti mūsų rekomenduojamas maitinimo(Prašome parengti power suply sau).

Žymos: pc maitinimo testeris, "pasidaryk pats" indukcija, blokuoti star karo, counter dažnio matuoklis, tarpinė testeris, esr matuoklio rinkinys, "lego" mos eisley, kosmoso karas, "pasidaryk pats" dažnio matuoklis, rinkinys testeris tranzistorius.

Charakteristikos

Prekės Pavadinimas HandsMagic
Tipas Blokai

Parašyti atsiliepimą

Elektroninis

Elektroninis "PASIDARYK pats" Induktyvumą, talpą, dažnio matuoklis Testeris rinkinys

Maitinimo įtampa: DC5V arba dc-8 tipo-14V arba AC7 iki 10V (maitinimo diapazonas yra gana platus), Įvairių matavimo diapazonas instrukcijos: Induktyvumą matavimo ribos: 0.1 µH--------1H Mažos talpos matavimo diapazonas: 1pF-------2.2 µF (nonpolar kondensatorius) Dažnio matavimo diapazonas: 20Hz------400KHz

Panašūs produktai: