Ant Farm Rosa 24x30 cm

Ant Farm Rosa 24x30 cm

Nauja prekė

€25.48

Apie prekę

Ant Farm "Rosa" yra realus rasti tiems, kurie nusprendė įsigyti mažų ištikimi draugai-skruzdėlės.

Ūkis yra patogu valyti ir naudoti, pagamintas iš aukštos kokybės akrilo, dėl horizontalaus vietą juda ir visiškai skaidrios paviršiaus, tai labai patogu stebėti gręžimo gyvenimo skruzdėlės.Įrengta automatinė, drėkina gipso. (Jūs galite palikti savo augintinių be priežiūros kelias savaites) SAVYBĖS: Spalvinga ūkio dizainas.Ūkio matmenys: 240x300mm.Arenos dydis: 224mm x 168mm.Arenos aukštis: 83mm. 2 kameros, automatinis drėkinimas.Ventiliuojamos vidinis arena yra išimama viršuje paprasta valyti formaria Arena Įranga: Ant Farm surinkimas, 2 kolbos automatinė, drėkina, kištukai, pamušalas juda, instrukcija .Skruzdėlė ūkis yra galingas antistress.Jūs galėsite pažvelgti į cowarkers, padėti jiems sukurti savo pasaulį ir mėgautis, kaip tai miniuniverse vystosi.

Žymos: akrilo skruzdėlynas, ant live, lempa reptil, ant maisto, skruzdžių lizdą vamzdis, ant farm lizdą, ant, reptil, reptiglo, skruzdžių lizdą.

Charakteristikos

Prekės Pavadinimas Мурашка
Medžiaga Akrilas + gipsas (Drėkina vienetas)
Svoris 0,7
Modelio Numeris 031
Dydis Arena 224mm x 168mm.
Aukštis Arena 83mm.
Dizainas Rasos Nuotrauka (atitinka foto)
Automatinė drėkinimo Taip (2 kameros)
Dydis 24x30 cm

Parašyti atsiliepimą

Ant Farm Rosa 24x30 cm

Ant Farm Rosa 24x30 cm

Ant Farm Rosa yra realus rasti tiems, kurie nusprendė įsigyti mažų ištikimi draugai-skruzdėlės. Ūkis yra patogu valyti ir naudoti, pagamintas iš aukštos kokybės akrilo, dėl horizontalaus vietą juda ir visiškai skaidrios paviršiaus, tai labai patogu stebėti gręžimo gyvenimo skruzdėlės.Įrengta

Panašūs produktai: