Vieta mieste

Pasak tyrėjų, Senamiesčio Plačiojoje gatvėje keletą šimtmečių kūrėsi ir gyveno pasiturinčios vilniečių šeimos.
Kai sostinės centrą juosė pylimas, čia buvo pirmieji užmiesčio namai, su žaliuojančiais kiemais ir terasomis. Miestui plečiantis, čia apsigyveno veiklūs amatininkai, verslinininkai ir fabrikantai. Ilgą laiką šioje gatvėje veikė šokolado fabrikas „Viktorija“, garsus ne tik Lietuvoje, įvairiose parodose už produkciją apdovanotas net 20 auksinių medalių. Plačiosios gatvės 4-ame name liudininkai mena buvus vaistinę, pokylių salę šokiams. Šiandien ši vieta atgimsta, laukdama naujų apartamentų savininkų.
Istorinės ir kultūrinės Vilniaus miesto vertybės nuo „Senamiesčio arkos“ pasiekiamos per kelias minutes. Artimiausioje kaimynystėje yra Vilniaus choralinė Sinagoga, Vilniaus Rotušė, Aušros vartai, Visų šventųjų, šv. Kazimiero bažnyčia, Nacionalinė Filharmonija, Jaunimo ir „Lėlės“ teatrai, Šiuolaikinio meno centras, Vilniaus Universitetas ir daugybė kitų lankytinų vietų. O ką jau kalbėti apie kavines, restoranus, barus ir klubus.
Nepaisant artimo miesto gaudesio, Plačioji gatvė itin tinkama gyventi: aplink gausu įvairiausių parduotuvių, mokyklų, darželių, paslaugas teikiančių įmonių.

Vieta žemėlapyje

Parduotuvė
250m
Prekybos centras
1km
Poliklinika
300m
Sporto klubas
250m
Parkas
250m
Dviračių takai
100m
Parkingas
250m
Stotelė
250m